Se vilka som kommer på CSR syd den 15 mars

Årets CSR syd närmar sig med stormsteg. Den 15 mars är en av årets viktigaste dagar för dig som arbetar med eller intresserad dig för CSR. För tredje året arrangerar vi på TEM CSR syd på Hilton i Malmö och i år är det över 200 anmälda. Det finns fortfarande några ströplatser kvar. så skynda dig att anmäla dig om du vill ha någon av de sista platserna.

Vilka är det då som kommer? I år har vi deltagare från bland annat EON, IKEA, Region Skåne, Procordia, Malmö Stad, Lunds Energi, Wihlborg och många andra stora och små offentliga och privata organisationer.

Missa inte heller Green Drinks efter konferensen. Efter 17.00 arrangeras årets skönaste och grönsaste AW/AC (After Work/After Conference) på Hilton. Det är öppet för alla, även de som inte deltagit på konferensen.

Hoppas vi ses på CSR syd 2012!

/Daniel Eriksson

Kommentarer inaktiverade.